+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Кожна друга АЗС не має всіх дозвільних документів – Держекоінспекція.

Кожна друга АЗС не має всіх дозвільних документів – Держекоінспекція.

Майже половина перевірених Державною екологічною інспекцією автозаправних станції не мають дозволів на забруднюючі викиди або висновки щодо оцінки впливу на навколишнє середовище. Про це повідомила прес-служба інспекції.

Відзначається, що на близько 40% підприємств, які здійснюють торгівлю паливом, виявлені порушення в сфері поводження з відходами, а ще на 20% – порушення в частині водокористування.

Всього в результаті 828 перевірок складено 932 протоколи про порушення природоохоронного законодавства. 13 матеріалів за фактами, що містить ознаки кримінальних злочинів, передано в правоохоронні органи.

Повідомляється, що неякісне паливо і продаж контрафакту – далеко не самі руйнівні порушення, які допускають на автозаправних станціях. Велика кількість таких підприємств ігнорує вимоги законодавства в сфері захисту навколишнього середовища. Як наслідок – грунт і вода забруднюються нафтопродуктами, якість повітря погіршується через наднормативні викиди.

Відзначається, що штрафи за такі порушення залишаються дуже низькими і є абсолютно недієвим важелем впливу на підприємства і їх подальшу екологізацію.

Нагадаємо, за перший квартал року Державна екологічна інспекція під час перевірок якості палива на АЗС нарахувала 4,6 мільйона гривень штрафів. За 3 місяці поточного року інспекція провела 280 перевірок на АЗС.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"