+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

В IV кв. нафтовидобуток ОПЕК + буде на 200 тис. б / д менше потреб ринку.

В IV кв. нафтовидобуток ОПЕК + буде на 200 тис. б / д менше потреб ринку.

У IV кварталі група ОПЕК + видобуватиме на 200 тис. б / д нафти менше, ніж потрібно ринку, відзначається в звіті Міжнародного енергетичного агентства (МЕА). Раніше МЕА оцінював дефіцит сировини приблизно в 2 млн б / д, передає Investing.com.

Експерти відзначають, що нові домовленості ОПЕК + про поступове нарощування пропозиції будуть мати велике значення для відновлення балансу на ринку нафти.

За оцінкою МЕА, комерційні запаси нафти в світі сильно впали, і в червні запаси країн ОЕСР знизилися на значні 50 млн бар., що на 131 млн бар. нижче середнього 5-річного рівня. Вичерпання запасів може зберегтися до кінця року з урахуванням припущення, що збережуться нафтові санкції проти Ірану, вважають експерти агентства.

Однак МЕА застерігає, що у 2022 році ринок знову може повернутися до профіциту, якщо ОПЕК + продовжить збільшувати пропозицію, а країни, що не входять до альянсу, прискорять свою здобич у відповідь на більш високі ціни. «Після скромного зростання на 600 тис. б / д в 2021 році пропозиція нафти від виробників за межами альянсу, як очікується, в наступному році виросте на 1,7 млн ​​б / д, і 60% зростання припаде на США», – наголошується в звіті.

МЕА вважає, що ОПЕК + може призупинити, продовжити або відмовитися від скорочень, якщо зажадає ринок, і малоймовірно, що зняття обмежень з видобутку у 2022 році відбуватиметься лінійно.

Країни ОПЕК + в умовах зростання попиту починають нарощувати видобуток нафти: з 1 серпня виробництво збільшено на 400 тис. б / д. Цей тренд продовжиться до закінчення обмежень, які на даний момент складають 5,8 млн б / д. При цьому кожен місяць міністри ОПЕК + продовжать зустрічатися для оцінки ситуації на ринку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"