+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Отримання ліцензії на оптову торгівлю паливом переводять в електронний формат.

Кабінет міністрів з 1 листопада 2021 року почне експеримент з переведення в електронний формат 13 найпопулярніших ліцензій, в тому числі і на оптову торгівлю паливом. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 11 серпня, повідомляє прес-служба Міністерства економіки.

«У рамках реалізації експериментального проекту «Е-дозвіл» для отримання однієї з 13 найпопулярніших ліцензій бізнесу достатньо буде подати онлайн-заявку через сервіс «Дія». Причому зробити це можна без черг і зайвих документів», – сказано в повідомленні.

Крім ліцензій на оптову торгівлю паливом в електронний формат перекладається отримання ліцензій на роздрібну та оптову торгівлю алкоголем, оптову торгівлю тютюновими виробами та ін..

У Мінекономіки обіцяють, що найближчим часом планується розширити перелік дозволів, що надаються в електронному вигляді через сервіс «Дія».

«Щорічно такі ліцензії отримують понад 200 тис. суб’єктів господарювання. Сьогоднішнє рішення уряду дозволить бізнесу отримати необхідну ліцензію максимально просто, швидко і прозоро. Це черговий крок щодо поліпшення бізнес-клімату в Україні і якості взаємодії держави з бізнесом», – прокоментував перший віце-прем’єр-міністр та міністр економіки Олексій Любченко.

Реалізація проекту передбачає цифровізацію повного циклу процедур в сфері ліцензування та автоматичну видачу ліцензії там, де не передбачено додаткових перевірок документів при подачі заяви.

Також за підприємцями зберігається право подавати документи в паперовій формі. Таким чином, у бізнесу з’явиться право вибору способу подачі заяви – в електронній формі або паперовій.

Експеримент триватиме з 1 листопада 2021 року по 31 жовтня 2023 року. Після його завершення планується внесення до Верховної Ради проекту закону про спрощення умов надання ліцензій.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"