+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає через зростання напруженості на Близькому Сході.

Нафта дорожчає через зростання напруженості на Близькому Сході.

Ціни на нафту повернулися до зростання на тлі посилення напруженості на Близькому Сході. Однак цього виявилося недостатньо, щоб компенсувати більшу частину падіння попереднього дня після несподіваного збільшення запасів сирої нафти в Сполучених Штатах, головному світовому споживачі нафти.

Вартість бареля жовтневої нафти Brent 5 серпня на 9:30 за Києвом склала $ 70,58 (+ 0,28%). Барель вересневої нафти WTI торгувався по $ 68,47 (+ 0,47%). В ході попередніх торгів обидва еталони впали більш ніж на $ 2 / бар.

Ізраїльські літаки завдали ударів по майданчиках для запуску ракет, розташованим на півдні Лівану, у відповідь на раніше випущені снаряди по Ізраїлю. При цьому минулого четверга біля берегів Оману був атакований танкер, в результаті чого загинули два члени екіпажу, громадяни Румунії та Великобританії. Ізраїль звинуватив в інциденті Іран, який заперечує свою причетність до атаки бойових дронів.

Напередодні, 4 серпня, Держдепартамент США заявив, що, на його думку, іранці захопили танкер Asphalt Princess під прапором Панами в затоці Омана. Однак підтвердити це твердження неспростовними фактами відомство не змогло.

Ризики можливих перебоїв в поставках на тлі прогнозу нових штормів в Атлантиці також надали підтримку цінам, додав Мойя. Національне управління з дослідження океанів і атмосфери (NOAA) в середу переглянуло в бік підвищення свій прогноз на сезон ураганів в Атлантиці 2021 р.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"