+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафти в РФ вистачило б до кінця століття, але нафтова епоха завершується.

Нафти в РФ вистачило б до кінця століття, але нафтова епоха завершується.

Запасів нафти в РФ вистачить ще на кілька десятків років. Але експерти вважають, що нафтова епоха в світі добігає кінця і вимагає перебудови економічної моделі.

“У РФ, за оцінками фахівців, запасів нафти більш, ніж достатньо, щоб забезпечити споживання аж до 2100 року. Але інше питання в тому, що з кожним роком споживання нафти і нафтопродуктів буде скорочуватися”, – вважає кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії РЕУ їм Г.В. Плеханова Тетяна Скриль.

На цей процес впливають підвищене мито на викиди вуглецю в навколишнє середовище і впровадження зелених технологій, застосування альтернативних джерел енергії, уточнила вона. “Потенціал зеленої економіки дуже високий”, – додала Скриль.

Згоден з нею керівник аналітичного напрямку інфраструктурних центру Energynet Національної технологічної ініціативи (НТІ) Ігор Чаусов. “Зрозуміло, що нафтова епоха добігає кінця. І обсяг споживання нафти, нафтопродуктів і газу в світі скоро почне скорочуватися”, – заявив він. На його думку, РФ могла б вже зараз активно розвивати орієнтовану на експортні сектора промисловості відновлювану енергетику.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"