+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Міненерго РФ запропонувало заборонити експорт АІ-92 і АІ-95 на три місяці.

Міненерго РФ звернулося до уряду з пропозицією видати доручення про запуск в прискореному порядку процедури заборони експорту бензину. Про це повідомили у відомстві з посиланням на його голову Миколу Шульгінова, передає angi.

Як уточнюють джерела «Інтерфаксу», російське Міненерго запропонувало заборонити вивезення АІ-92 і АІ-95 терміном на три місяці. У секретаріаті віце-прем’єра РФ Олександра Новака не стали коментувати цю інформацію.

За кілька годин до повідомлення Міненерго Новак сказав журналістам, що відомство продовжує розглядати можливість заборони експорту бензину навіть незважаючи на припинення зростання біржових цін, оскільки тиск на ринок залишається.

«Ми зараз розглядаємо заборону на експорт бензину насправді, Міненерго має внести пропозиції найближчим часом. В принципі, цей інструмент ми розглядаємо додатково, тому що попит зростає, і нам необхідно забезпечити в повному обсязі наш внутрішній ринок. Ми все одно бачимо, що є тиск на ціну, на ринок, ситуація досить волатильна. Треба ринок стабілізувати», – сказав він.

За підсумками торгів у понеділок біржові ціни на бензини поки не відчули особливого ефекту від процесу підготовки заборони експорту. Якщо на початку минулого тижня ціни на біржі трохи знизилися на тлі заяв Міненерго і ФАС, то в кінці минулого тижня вартість бензинів в Росії знову пішла вгору.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"