+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Прогноз ресурсного забезпечення пальним на серпень не викликає побоювань.

Прогноз ресурсного забезпечення пальним на серпень не викликає побоювань.

Очікувані постачання бензину і дизельного пального в серпні повинні з запасом покрити потреби українського ринку. Такого висновку дійшли аналітики Консалтингової компанії «А-95».

За прогнозами експертів, баланс дизельного пального може скласти 700 тис. т, тоді як баланс серпня 2020 року дорівнював 630 тис. т. Постачання бензину можуть скласти 220 тис. т (200 тис. т за аналогічний період торік).

«Дуже своєчасним є рішення Кременчуцького НПЗ збільшити переробку нафти на піку сезону споживання, що триває з серпня по жовтень. Це додає впевненості, що ринок пройде період максимального навантаження спокійно», – заявили в «А-95».

Очікується, що з серпня завод наростить випуск бензинів із нормативних раніше 85 тис. т на місяць до 135 тис. т. Зокрема, план добового випуску бензину А-95 становить близько 2 000 т, А-92 – 2 500 т. Обсяг виробництва дизпалива може досягти 5 000 т (раніше 3 000 т).

Також прогноз серпневого балансу базується на очікуванні нормалізації відвантажень із Мозирського НПЗ, який у липні відвантажував із відставанням від графіка, завершуючи пуско-налагоджувальні роботи після нещодавнього ремонту. Тим часом, за цим напрямом зберігається ймовірність коригувань обсягів через невизначеність навколо завантаження НПЗ «Нафтан», який перебуває під санкціями, що може потребувати відволікання ресурсів Мозирського НПЗ для покриття потреб внутрішнього білоруського ринку.

Також у серпні очікується висока активність морських постачань: у порти Миколаєва, Одеси, Южного, Херсона заплановано постачання мінімум по одному танкеру, що сумарно складе близько 100 тис. т дизельного палива.

Також увагу ринку зосереджено на новому операторі постачань ресурсів «Роснафти», компанії Socar New Energy. У липні імпорт за цим напрямком було несподівано зірвано, притому як дизпального, так і скрапленого газу. На сьогодні контрагенти компанії отримали запевнення постачальника у виконанні повного обсягу серпневих відвантажень, вони можуть скласти понад 100 тис. т.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"