+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«БРСМ» продовжує експерименти з виробництвом бензину із суміші.

«БРСМ» продовжує експерименти з виробництвом бензину із суміші.

У січні-травні 2021 року група компаній «БРСМ» закупила 43 тис. т нафтової сировини і компонентів для виробництва нафтопродуктів. Основною відмінністю стало збільшення закупівель октанопідвищуючих. При цьому структура закупівель зазнала суттєвих змін, що вказують на оновлення технологічної карти бензинів, які випускаються. Про це за підсумками спеціального розслідування повідомляє enkorr.

Основною відмінністю стало збільшення закупівель октанопідвищуючих «розчинників», які замінили риформат і метилтретбутиловий ефір (МТБЕ), які активно використовувалися торік. Також група відмовилася від закупівель моторних масел (використовуються для поліпшення характеристик сумішевого дизельного пального) й ізопентанової фракції.

У січні-травні 2021 р. закупівля розчинників компаніями «Катма Груп» і «ТНТ Груп» (постачають нафтопродукти в мережу АЗС «БРСМ-Нафта») склала 13,5 тис. т, що в шість разів більше від аналогічного періоду 2020 р.. Оскільки імпортовані білоруські розчинники містять до 50% МТБЕ, а також технологічний бензин, група різко знизила постачання МТБЕ й ізопентанової фракції.

Паралельно було знижено закупівлі вуглеводневої сировини, що переробляється на міні-НПЗ у Гадячі. Це говорить про те, що пріоритетним методом отримання високооктанового бензину А-95 стало змішання бензину марки А-92 з октанозбільшуючими розчинниками.

Впадає в око збереження в номенклатурі закупівель монометиланіліну (ММА), октанозбільшуючого компонента, забороненого для використання в моторному паливі в Україні, Європі, США й Росії, звідки його  переважно імпортують в Україну. За 5 місяців закупівлі ММА склали 500 т, що відповідає рівню попереднього року. Присадку було закуплено компанією «Стандарт Ойл 2000», виробником бензинів з октановим числом А-95 для мережі АЗС «БРСМ-Нафта».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"