+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Законопроект про спрощення обліку палива в агросекторі готовий до реєстрації в ВР – аграрії.

Законопроект про спрощення обліку палива в агросекторі, який передбачає нові підходи до отримання ліцензій на зберігання палива і нарахування штрафів за їх відсутність, узгоджений і готовий до реєстрації в парламенті. Про це з посиланням на громадське об’єднання аграріїв «Всеукраїнська аграрна рада» (ВАР) повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми маємо редакцію документа, узгоджену з Державною податковою службою та Міністерством фінансів. Вона вирішує ключові питання, пов’язані зі зберіганням пального для власних потреб, які піднімали аграрії. Зараз надійшли деякі технічні зауваження до норм в частині ліцензування, які не носять концептуальний характер. Ми дійсно готові цей законопроект вносити до Верховної Ради і реєструвати», – заявив заступник голови ВАР Михайло Соколов.

За даними об’єднання, над змінами до закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, використовуваних в електронних сигаретах, і пального» майже півроку працювала група в складі представників Міністерства аграрної політики та продовольства , Міністерства фінансів, Державної податкової служби та громадського сектору.

Як уточнили в ВАР, законопроект передбачає зменшення та перегляд штрафних санкцій, вже отриманих агровиробниками за несвоєчасне оформлення ліцензії на зберігання пального. Це, зокрема, стосується агровиробників, які отримали штрафи, починаючи з 1 квітня 2020 року, і до теперішнього часу оскаржують їх. У разі прийняття парламентом запропонованих законодавчих норм вони сплатять по 5 тис. грн (існуюча норма – 500 тис. грн).

«Надалі до порушників, які будуть зберігати пальне для власних потреб без ліцензій, буде застосовуватися диференційований підхід в плані накладення штрафних санкцій. За перше порушення – 5 тис. грн, за друге – 25 тис. грн, за третє і подальші порушення – 500 тис. грн. Попередня норма – штраф 500 тис. грн за зберігання пального без ліцензії, незалежно від кількості порушень», – йдеться в повідомленні Всеукраїнської аграрної раді.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"