+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає через коронавірус.

Нафта дешевшає через коронавірус.

Ціни на нафту впали на початку тижня через побоювання з приводу попиту, викликаних поширенням нових штамів COVID-19 і повенями в Китаї. Все це нівелює очікування дефіциту поставок решту часу в цьому році.

Вартість бареля вересневої нафти Brent 26 липня на 9:05 за Києвом склала $ 72,72 (-0,98%). Барель вересневої нафти WTI торгувався по $ 71,30 (-1,07%).

У минулі вихідні деякі країни повідомляли про рекордне добове зростання числа нових заражень коронавірусом і розширювали заходи ізоляції, що може знизити попит на нафту. У Китаї, найбільшому в світі імпортері «чорного золота», також спостерігалося зростання випадків захворювання COVID-19. При цьому країна боролася з сильними повенями і тайфуном в центральному і східному регіонах.

Крім того, жорсткі заходи Пекіна щодо зловживання імпортними квотами в поєднанні з впливом високих цін на сиру нафту можуть призвести до того, що в 2021 р зростання імпорту нафти Китаєм впаде до найнижчого рівня за два десятиліття.

Проте, високий попит в США і очікування обмежених поставок підтримують ціни, що дозволило обом контрактам відновитися після 7-відсоткового падіння минулого понеділка.

Очікується, що світові нафтові ринки залишаться в дефіциті, незважаючи на рішення Організації країн-експортерів нафти і їх союзників збільшити видобуток до кінця року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"