+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Німеччина і Франція виступили проти відмови від ДВС до 2035 року.

Євросоюз збирається до 2035 р повністю заборонити продаж автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами. Однак проти таких планів виступили Франція і Німеччина, які вимагають продовжити період поетапної відмови від продажу машин з двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ). Про це передає ТСН з посиланням на AutomotiveNews.

Неназваний французький чиновник в офісі президента Еммануеля Макрона заявив, що французький уряд підтримує цілі, згідно з якими автовиробники 2030 році повинні скоротити викиди на 55% в порівнянні з рівнями 2021 р. При цьому адміністрація Макрона хоче, щоб гібриди (PHEV) залишалися на ринку як можна довше. Тим часом, підхід ЄС передбачає скорочення викидів 2030 року на 65% відсотків у порівнянні з рівнями 2021 року і їх зниження до нуля до 2035 р.

Пропозиція Макрона з’явилося після зустрічей з керівниками таких підприємств, як Stellantis і Renault, а також таких постачальників, як Valeo, Faurecia і Plastic Omnium. Багато автовиробників були здивовані планами ЄС, які фактично зроблять гібриди непотрібними після 2035 р.

Міністр транспорту Німеччини Андреас Шоєр також підтримав цю тему в коментарі німецькому агентству DPA.

«Всі виробники легкових і вантажних автомобілів знають про наближення більш строгих екологічних норм. Але вони повинні бути технічно здійсненними», – зазначив німецький чиновник, додавши, що необхідно проявляти більшу поблажливість до гібридів і приділяти більше уваги водню.

Крім того, багато автовиробників серйозно стурбовані з приводу робочих місць, які можуть бути втрачені в разі переходу на електромобілі. Виробництво (і обслуговування) електромобілів є менш трудомістким. Так, в La Plateforme Automobile (PFA), основної лобістської групи Франції в автомобільній галузі, вважають, що країна може втратити більше половини робочих місць в автомобільній промисловості. Зараз в ній зайнято близько 190 тис. чоловік. Крім того, до середини десятиліття Франції будуть потрібні інвестиції в розмірі € 17,5 млрд ($ 21 млрд) для розробки акумуляторів і зарядних станцій, вважають в PFA.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"