+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Журналісти з’ясували, звідки SunOil бере паливо і компоненти.

Журналісти з’ясували, звідки SunOil бере паливо і компоненти.

Одним з виробників палива для мережі SunOil є міні-НПЗ, який знаходиться в селі Васищево (Харківська область). Про це в матеріалі «Слава розчинникам, або Що може об’єднувати паливо на заправках SunOil, Motto і БРСМ» пишуть журналісти видання «Олігарх».

«ТОВ «НВП Исток» і ТОВ «База НП» керують і володіють міні-НПЗ в селі Васищево (Харківська область), що обслуговує SunOil», – йдеться в матеріалі.

Відзначається, що ці компанії фігурували в кримінальних виробництвах, відкритих Генпрокуратурою за фактами введення в обіг небезпечної продукції (палива, інших нафтопродуктів), яка насправді була сумішшю нафтових фракцій, що містять небезпечні хімічні речовини, під виглядом бензину А-92, А- 95 і дизельного палива, і ухиленні від сплати акцизного податку.

Крім того, за даними видання, ще одна компанія – «ВТГ-Трейдинг» – постачає SunOil паливні компоненти.

«ВТГ-Трейдинг» за підсумками минулого року стала одним з найбільших в Україні імпортерів російського монометиланіліну (більше 800 т), зрозуміло, без сплати акцизу. Монометиланіліни, відомий як ММА, – це заборонена вже майже 8 років в Україні (а також в країнах ЄС і США) токсична присадка до бензинів, що підвищує їх октанове число», – зазначають журналісти.

Паралельно, пишуть журналісти, «ВТГ-Трейдинг» активно імпортує з Росії розчинники на основі метил-трет-бутилового ефіру. «Виходячи з чого можна зробити цілком логічний висновок про реальне походження палива на АЗС SunOil», – йдеться в статті.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"