+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Білорусь закрила статдані про експорт підсанкційних нафтопродуктів.

Національний статистичний комітет Білорусі (Белстат) перестав публікувати щомісячні оперативні дані про експорт нафтопродуктів і калійних добрив в розрізі кодів ТН ЗЕД ЄАЕС.

Раніше відповідні статдані щомісяця публікувалися на сайті Белстата в розділі «Експорт і імпорт товарів».

У прес-службі Белстата підтвердили, що публікація даних про експорт нафтопродуктів і калійних добрив припинена. «Орган статистики будь-якої держави самостійно визначає, які дані публікувати, а які – ні. Це передбачено чинною політикою щодо поширення офіційної інформації», – прокоментували в прес-службі зміну порядку оприлюднення статданих.

Публікація інформації по нафтопродуктах і калійних добривах, що потрапили під європейські санкції закінчується звітністю за січень-квітень 2021 року.

Як повідомлялося, Рада ЄС 24 червня ухвалила рішення про введення секторальних санкцій щодо Білорусі. Санкції передбачають, в тому числі, заборону на торгівлю і транзит окремих видів калійних добрив, нафтопродуктів, тютюнових виробів, вводиться заборона на доступ білоруського уряду і держбанків на фінансовий ринок Європи. У частині нафтопродуктів і калійних добрив санкції не поширюються на контракти, укладені до 25 червня 2021 року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"