+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК + поки не знайшла вихід з глухого кута.

ОПЕК + поки не знайшла вихід з глухого кута.

ОПЕК + ще не досягла прогресу в питанні врегулювання суперечностей, що виникли між Саудівською Аравією та Об’єднаними Арабськими Еміратами в ході липневого саміту групи. Розбіжності між ними минулого тижня завадили укладанню угоди щодо збільшення нафтовидобутку, передає hellenicshippingnews.

Джерела Reuters в ОПЕК + повідомили, що Росія закулісно намагається повернути Ер-Ріяд і Абу-Дабі за стіл переговорів, щоб знайти шлях до угоди. Однак російське джерело повідомило, що на цьому тижні зустрічі між делегатами двох країн і посередниками годі чекати.

Минулого тижня між двома союзниками по ОПЕК в Перській затоці виникла суперечка з приводу збільшення нафтовидобутку і продовження угоди ОПЕК +. Це призвело до відмови від угоди щодо збільшення видобутку і експорту нафти в період з серпня по грудень 2021 р. Через посилення ситуації на ринку ціни на нафту, які вже досягли свого піку з 2018 року, продовжили зростання.

Кремль напередодні заявив, що президент РФ Володимир Путін і його американський колега Джо Байден не обговорювали ситуацію навколо ОПЕК + або ціни на нафту під час годинного телефонної розмови, що відбулася 8 липня.

В опублікованому в понеділок спільній заяві Саудівська Аравія і Оман закликали до продовження співпраці між ОПЕК і її союзниками.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"