+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Кабмін доручив оперативно вирішити питання з дозволами для експлуатації «труби».

Кабінет міністрів України доручив безлічі міністерств і відомств оперативно вирішити питання з видачею ліцензій і документів дозвільного характеру, необхідних АТ «Укртранснафта» для забезпечення експлуатації української ділянки магістрального нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок» (СЗН).

Відповідне рішення закріплене розпорядженням КМУ №717-р від 7 липня 2021 року, оприлюдненою на урядовому порталі, передає «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, в місячний термін повинні бути видані дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки, відкриття митного складу для зберігання нафтопродуктів, спеціальне водокористування та ін..

Кабмін також доручив невідкладно подавати йому на розгляд проекти рішень про внесення змін до законодавства в частині врегулювання особливостей управління та експлуатації арештованого майна за договорами управління активами, укладеними між суб’єктами господарювання і Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"