+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Наступного разу ОПЕК +, ймовірно, збереться в серпні – Саудівська Аравія.

Наступного разу ОПЕК +, ймовірно, збереться в серпні – Саудівська Аравія.

Наступного разу група ОПЕК + може обговорити зростання видобутку нафти альянсу тільки в серпні. Таку думку озвучив міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдель Азіз бен Сальман, передає angi.

«Таке може бути», – сказав він на питання про те, чи справедливе твердження, що в наступний раз ОПЕК + зможе повернутися до питання про зростання видобутку нафти на засіданні в серпні.

При цьому він додав, що альянс «зацікавлений додати додаткові барелі на ринок якомога швидше». Однак зробити це потрібно дуже обережно, пояснив міністр. Бен Сальман також зазначив, що необхідно збільшити видобуток вже зараз, так як того вимагає сезонне зростання попиту в III кварталі.

При цьому Бен Сальман пояснив, що на відміну від березня 2020 р коли угода ОПЕК + не діяла і виробники почали в її відсутність безконтрольно збільшувати видобуток, поточні параметри угоди фактично діють до кінця квітня 2022 р. За його словами, жоден з учасників угоди ОПЕК + не заявив, що не буде його дотримуватися, якщо альянс не погодить нові параметри на період після липня.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"