+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У російському трубопроводі знову виявили «хлоридну» нафту.

У російському трубопроводі знову виявили «хлоридну» нафту.

У нафти на НПС «Муханово» було виявлено перевищення норми вмісту хлорорганічних сполук (94 ppm при нормі не більше 6 ppm), повідомила «Транснефть». Відзначається, що ця НПС приймає сировину тільки від одного виробника – компанії «Самаранефтегаз», яка належить «Роснефти», передає ngv.

«Роснефть», в свою чергу, заявляє, що в «Самаранефтегаз» вжито всіх заходів, щоб виключити потрапляння в СВКН (система вимірювання якості нафти) сировини, яке не відповідає нормативам.

«Проби зданої в СВКН нафти, відібрані АТ «Самаранефтегаз» спільно з компанією «Транснефть», показали, що рівень ppm повністю відповідає ГОСТу. Це говорить про те, що потрібно всебічне розслідування причин інциденту», – йдеться в повідомленні «Роснефти».

За даними «Транснефть» 23 червня аналіз проб показав перевищення норми вмісту хлорорганіки в нафті, що надходить в систему «Транснефть-Пріволга». До виявлення джерела забруднення були зупинені магістральні нафтопроводи Самара-Лопатин і Куйбишев-Унеча-2, забруднена нафта була локалізована в резервуарах «Транснефть-Пріволга». Пізніше колектори на НПС «Самара-1» і «Самара-2» були промиті, і робота нафтопроводів була відновлена.

24 червня проби нафти з резервуарів НПС «Муханово» знову показали перевищення нормативного вмісту хлорорганічних сполук.

За оцінкою трубопровідної компанії, передбачуваний обсяг з перевищенням вмісту масової частки органічних хлоридів у фракції через здану некондиційну нафту, що надійшла в резервуарні парки і магістральні нафтопроводи «Транснефти», становить 350 тис. т.

«Загрози забруднення системи немає, розпочато підготовку до технологічних процедур по нормалізації нафти. Всі споживачі отримують нафту встановленої якості», – повідомляє «Транснефть».

Офіційний представник «Транснефти» Ігор Дьомін заявив агентству ТАСС, що компанія вважає неможливим повторення ситуації 2019 року, коли забруднена нафта потрапила в магістральний нафтопровід «Дружба», оскільки зараз весь обсяг нафти з підвищеним вмістом хлорорганіки був локалізований.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"