+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Дані ОПЕК + вказують, що дефіцит на ринку нафти збережеться до кінця року.

Дані ОПЕК + вказують, що дефіцит на ринку нафти збережеться до кінця року.

ОПЕК + очікує збереження дефіциту пропозиції на світовому ринку нафти в цьому році, якщо видобуток залишиться на колишньому рівні, пише агентство Bloomberg з посиланням на дані, які будуть розглянуті експертами технічного моніторингового комітету у вівторок.

Країни ОПЕК + обговорюють можливість ослаблення обмежень на видобуток нафти в серпні на тлі відновлення попиту після пандемії COVID-19. У вівторок, 29 червня, відбудеться засідання технічного комітету з моніторингу домовленостей ОПЕК +, міністри моніторингового комітету ОПЕК + зустрінуться 30 червня, а 1 липня відбудеться засідання міністрів країн ОПЕК і країн, що не входять в ОПЕК.

Згідно з оцінками, які будуть представлені і з якими вдалося ознайомитися Bloomberg, в серпні попит буде перевищувати пропозицію на 1,7 млн ​​барелів на добу (б / д). У другому півріччі дефіцит буде в середньому становитиме 1,9 млн б / д. Комітет розгляне і, можливо, затвердить ці прогнози, відзначає агентство.

Очікується, що на зустрічі в четвер країни ОПЕК і не-ОПЕК домовляться про збільшення видобутку нафти, але поки неясно, в якому обсязі. Аналітики і трейдери, опитані Bloomberg, прогнозують нарощування видобутку приблизно на 500 тис. б / д.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"