+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Гетманцев заявив про провал боротьби з нелегальним ринком пального.

Гетманцев заявив про провал боротьби з нелегальним ринком пального.

Глава парламентського Комітету з питань фінансової, податкової та митної політики Данило Гетманцев (фракція «Слуга народу») констатує провал боротьби з тіньовим ринком підакцизних товарів, зокрема ринком нафтопродуктів. Про це він заявив в інтерв’ю «Економічній правді».

«На жаль, повинен констатувати провал боротьби з тіньовим ринком підакцизних товарів в усіх напрямах: паливо, алкоголь, тютюнові вироби. Ми не бачимо істотного зростання надходжень від акцизного податку», – заявив Гетманцев.

Він додав, що провал боротьби з «тінню» видно не тільки на рівні економічних показників, а й на побутовому.

Гетманцев вважає, що дії податкової служби «повинні бути більш активними» у розв’язанні проблеми системного ухилення від оподаткування податком на додану вартість та сплати підакцизного податку компаніями.

«Ми зробили все потрібне й навіть більше. Наприклад, щодо пального і спирту ввели безпрецедентно жорстку систему контролю. Податкова і правоохоронні органи мають усі необхідні повноваження, щоб здійснювати належний податковий контроль за підакцизними товарами», – заявив він.

Тим часом, глава фінансового комітету зазначив, що його турбує позиція Кабінету міністрів по фіскалізації ризикових груп товарів. «Щодо них Кабмін досі не зняв мораторій на перевірки. Ми не бачимо ефекту від фіскалізації цих груп товарів. Це дуже погано», – констатував він.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"