+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Великобританія і ЄС ввели санкції проти нафтових компаній Білорусі.

Великобританія і ЄС ввели санкції проти нафтових компаній Білорусі.

Євросоюз вводить санкції відносно найбільших білоруських компаній. Серед них провідні машинобудівні підприємства країни – Мінський автомобільний завод (МАЗ) і Білоруський автомобільний завод (БелАЗ), а також нафтотрейдер Нова нафтова компанія (ННК). Про це повідомляє «Інтерфакс».

Повний перелік білоруських компаній, щодо яких вводяться санкції, опублікований в офіційному журналі ЄС. У їх число, зокрема, увійшов нещодавно створений в Білорусі нафтотрейдер – Нова нафтова компанія (ННК).

Крім того, санкції проти білоруських компаній ввели Великобританія, Канада і США. Так, Лондон вводить обмеження щодо BNK (UK) Ltd, яку звинувачують в прямій або непрямій підпорядкованості Олександру Лукашенко, про що свідчить лист департаменту фінансових санкцій британського Мінфіну.

У документі також наголошується, що BNK (UK) Ltd контролюється Білоруською нафтовою компанією, через яку здійснюється експорт білоруських нафтопродуктів, а також держконцерном «Белнефтехим».

Повний список санкцій Мінфіну Великобританії включає в себе 9 юридичних та 99 фізичних осіб.

В кінці травня Міністерство фінансів США підтвердило, що з 3 червня відновить дію санкцій щодо нафтових компаній Білорусі через інцидент з літаком лоукостера Ryanair 23 травня.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"