+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Податківці відвідали міні-НПЗ у Мерефі.

Податківці відвідали міні-НПЗ у Мерефі.

Співробітники ГУ ДФС у Харківській області спільно зі співробітниками прокуратури виявили незаконне виробництво пального у регіоні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби фіскалів.

«Правоохоронці встановили, що посадові особи одного з підприємств організували роботу нафтопереробного заводу, потужності якого протягом 2020 р. використовувалися з метою незаконного виготовлення і зберігання палива», – йдеться у повідомленні.

Реалізація незаконно виготовлених підакцизних товарів (скрапленого газу, бензину і дизпального), згідно з повідомленням, здійснювалася на території Харківської області через мережу нелегальних заправних станцій.

«На підставі постанов суду правоохоронці припинили незаконну діяльність із виготовлення, зберігання і реалізації паливно-мастильних матеріалів, які не відповідають вимогам ДСТУ. За результатами проведених обшуків виявлено понад 560 т пального орієнтовною вартістю близько 14 млн грн. Вартість обладнання, яке використовувалося для незаконного виготовлення пального, оцінюється в 40 млн грн», – відрапортували в ДФС, прикріпивши на сайті яскраві фотографії з заходу.

Йдеться про найбільший міні-НПЗ у Мерефі, який пов’язують із компанією «Альтернатив Енерджі Сорсес Компані». Тим часом, за даними джерел enkorr, після відвідування податківців підприємство продовжує роботу.

«Справді, були податківці, але вони лише відібрали проби і залишили завод, зараз він продовжує працювати в штатному режимі», – розповів наш співрозмовник.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"