+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ДФС наклала арешт на корпоративні права Glusco.

ДФС наклала арешт на корпоративні права Glusco.

Державна фіскальна служба (ДФС) наклала арешт на корпоративні права групи компаній, що поставляють нафтопродукти з Російської Федерації, йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

«На підставі постанови суду накладено арешт на корпоративні права 28 компаній, у власності яких знаходяться також і вищезгадані АЗС на загальну суму понад 700 млн гривень», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в березні 2021 податкова міліція спільно з СБУ, викрила масштабну схему реалізації неякісних нафтопродуктів через відому мережу АЗС.

Йдеться про мережу автозаправних станцій Glusco. Нагадаємо, 11 березня СБУ спільно з фіскальною службою блокували роботу компанії «Глуско Україна», яка управляє мережею і належить швейцарському трейдеру Proton Energy Group S.A..

«Службові особи декількох суб’єктів господарювання, організували незаконну схему з ввезення на митну територію України, в тому числі з території РФ, нафтопродуктів з використанням морських суден, приховуючи реальні обсяги імпорту. Орієнтовна сума ухилення від сплати податків становить близько 240 млн грн», – відзначають фіскали.

Крім того, податківці заявляють, що в ході досудового розслідування встановлено, що при оформленні імпортованого палива, в митних деклараціях занижувалися вагові і якісні показники палива (Євро 4).

«Надалі паливо на підконтрольних нафтобазах змішувалося з паливом для реактивних двигунів з метою досягнення показника палива (Євро 5) і подальшої безперешкодної реалізації», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що правоохоронці провели понад 140 обшуків, і перевірили офісні приміщення, нафтобази, морські судна і понад 100 автозаправних станцій. Також вони встановили взаємозв’язок 28 компаній в частині загальних бенефіціарів власників, що вказує на підконтрольність одним і тим же особам.

«Отримано відомості про наміри бенефіціарів власників і посадових осіб цих 28-ми підприємств провести реєстраційні дії для передачі корпоративних прав іншим особам, щоб уникнути відповідальності і для запобігання стягнення збитків за матеріалами кримінального провадження», – зазначив в ГФС.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"