+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає на тлі рекордної захворюваності коронавірусом в Індії.

Нафта дешевшає на тлі рекордної захворюваності коронавірусом в Індії.

Ціни на нафту знижуються на тлі слабкого старту сезону літнього водіння в США і рекордних добових показників нових випадків захворювання коронавірусом в Індії. При цьому рівень смертності від COVID-19 в країні також оновив пікові значення.

Вартість бареля серпневої нафти Brent 10 червня на 9:25 за Києвом склала $ 71,62 (-0,83%). Барель липневої нафти WTI торгувався по $ 69,44 (-0,74%).

За минулу добу в Індії заразилися 94 052 людини і померло понад 9400 пацієнтів проти 5400 днем ​​раніше. Обидва показники оновили глобальні піки. Індія є третім за значимістю споживачем сирої нафти в світі.

Міненерго США опублікувало дані про збільшення товарних запасів бензину в країні. Це говорить про те, що попит на моторне паливо на початку літнього пікового сезону водіння виявився нижчим за очікуваний.

Запаси сирої нафти за підсумками минулого тижня скоротилися в США на 5,241 млн бар. при прогнозному зниженні на 2,036 млн бар. З урахуванням зростання товарних запасів палива це свідчить, що обсяги виробництва бензину і ДП виявилися вищими за прогнози.

«Зростання нафтовидобутку в прогнозі багато в чому є результатом рішення ОПЕК + збільшити виробництво. Ми очікуємо, що зростання видобутку покладе край постійного скорочення світових запасів нафти, яке відбувалося протягом більшої частини минулого року і призведе до відносно збалансованому світовому ринку нафти в другій половині 2021 р. Ми очікуємо, що в III кварталі ціни на нафту марки Brent залишаться на поточних рівнях і складуть в середньому $ 68 / барр.», – йдеться в огляді.

Однак у 2022 році EIA очікує, що тривале зростання видобутку в країнах ОПЕК + і прискорення зростання видобутку сланцевої нафти в США – поряд із зростанням пропозиції в інших країнах – пришвидшать зростання світового споживання і будуть сприяти зниженню цін на «чорне золото».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"