+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Міненерго США підвищило прогноз ціни Brent на 2021 рік.

Міненерго США підвищило прогноз ціни Brent на 2021 рік.

Управління енергетичної інформації (EIA) Міненерго США підвищило прогноз середньої ціни нафти марки Brent на поточний рік з $ 62,26 до $ 65,19 за барель. Про це передає «Інтерфакс» з посиланням на щомісячний прогноз управління.

EIA зазначає, що спотові ціни на Brent в травні становили в середньому $ 68 / барр., що на $ 4 / бар. вище, ніж в квітні.

«У травні ціни на нафту марки Brent були вище, оскільки світові запаси нафти продовжували скорочуватися, хоча і більш повільними темпами, ніж в перші чотири місяці року. У найближчі місяці ми очікуємо, що світовий видобуток нафти виросте, щоб відповідати зростаючим рівням світового споживання нафти», – наголошується в прогнозі.

В EIA також вважають, що ціни на Brent в середньому складуть $ 69 / барр. в червні, що на $ 4 / бар. вище, ніж в травневому прогнозі.

«Зростання нафтовидобутку в прогнозі багато в чому є результатом рішення ОПЕК + збільшити виробництво. Ми очікуємо, що зростання видобутку покладе край постійному скороченню світових запасів нафти, яке відбувалося протягом більшої частини минулого року і призведе до відносно збалансованого світового ринку нафти в другій половині 2021 р.. Ми очікуємо, що в III кварталі ціни на нафту марки Brent залишаться на поточних рівнях і складуть в середньому $ 68 / барр.», – йдеться в огляді.

Однак у 2022 році EIA очікує, що тривале зростання видобутку в країнах ОПЕК + і прискорення зростання видобутку сланцевої нафти в США – поряд із зростанням пропозиції в інших країнах – випередять уповільнення зростання світового споживання і будуть сприяти зниженню цін на «чорне золото».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"