+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціна LPG для населення пріоритетна в питанні про підвищення акцизу на нього – заступник голови ОП.

Дискусія про необхідність і шляхи підвищення акцизу на зріджений газ (LPG) триває, але пріоритет в ній віддається мінімізації можливого підвищення ціни цього автомобільного палива, повідомив заступник глави Офісу президента України (ОП) Кирило Тимошенко.

«Ми шукаємо формулу, щоб населення не постраждало, але додався акциз. Ми не говоримо про підвищення навіть на гривню. Це перш за все, а після вже стоїть питання наповнення Дорожнього фонду», – сказав він в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Тимошенко нагадав, що акциз на автомобільне паливо – це прямі надходження в Дорожній фонд, який зацікавлений в їх збільшенні для реалізації програми «Велике будівництво».

Нагадаємо, на сьогоднішній день у Верховній Раді на розгляді перебуває кілька законопроектів, що стосуються акцизів на нафтопродукти. Першим був зареєстрований законопроект, яким пропонується уніфікувати ставки акцизу на бензин, автогаз і ДП на рівні € 139,5 за 1000 л. Його підтримують українські нафтопереробники, які зіткнулися з неможливістю збільшення виробництва нафтопродуктів через скорочення ринку бензинів і зростання ринку скрапленого газу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"