+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

БНК передумала припиняти постачання бензину А-95.

БНК передумала припиняти постачання бензину А-95.

Білоруська нафтова компанія не видавала жодних заборон на постачання бензинів марки А-95 та інших видів пального в Україну. Про це заявив заступник генерального директора компанії «БНК-Україна» Сергій Мельников, передає «Лівий берег».

За його словами, номінація палива А-95 для українських контрагентів на червень відбувається до 5 числа місяця постачань. «Тобто, бити на сполох передчасно і до 5 червня часу ще багато», – зазначив він.

Водночас Мельников припустив, що обсяг постачань може знизитися, але пов’язано це не з політикою, а з плановим ремонтом Мозирського НПЗ.

Опитані українські трейдери повідомили, що після отриманого резонансу позиція БНК змінилася, і компанія оголосила своє рішення в понеділок, 31 червня. У червні Білоруська нафтова компанія поставить в Україну близько 10 тис. т бензину марки А-95. Про це повідомляє enkorr посилаючись на своє джерело в білоруській нафтовій галузі.

За словами співрозмовників видання, рішення було прийнято після резонансу, який отримала новина про намір БНК обнулити постачання цієї марки в червні.

«У п’ятницю питання знову було винесено на обговорення, сьогодні вже є рішення, буде близько 10 тис. т», – повідомив співрозмовник, який побажав залишитися неназваним.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"