+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Білоруські правозахисники закликають Україну відмовитися від білоруського палива.

Білоруські правозахисники закликають Україну відмовитися від білоруського палива.

Правозахисниця і координатор незалежної неурядової ініціативи Free Belarus Center Поліна Бродік вважає, що Україні необхідно припинити імпортні поставки палива з Білорусі. Про це вона заявила в інтерв’ю «Українській правді».

За її словами, тільки за 10 місяців минулого року з Білорусі на український ринок було поставлено нафтопродуктів на суму близько 1 млрд дол.

«Тобто, можна говорити, що Україна свідомо спонсорує Лукашенко. Вона прекрасно знає, які цифри обертаються і на що вони йдуть. Безумовно, якщо позбавити Лукашенко 1 млрд дол., йому буде складніше платити силовикам і взагалі всьому держсектору, який зараз під його дудку все жорсткіше закручує гайки в країні. На жаль, Україна, як я вже говорила, єдина країна Євросоюзу, точніше, Європи, досі ніяк фінансово не доклала зусиль, щоб вплинути на це», – заявила Бордік.

Раніше директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн висловив думку, що Білорусь навряд чи зупинить поставки своїх нафтопродуктів на український ринок у відповідь на санкції уряду, що стосуються заборони на авіасполучення між країнами.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"