+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

На одній з нафтобаз в Київській області податківці вилучили 1,1 млн л палива.

Співробітники ГУ ДФС в Київській області виявили нафтобазу з неврахованих паливом, повідомляє прес-служба податківців.

«За результатами санкціонованих обшуків на території нафтобази одного з товариств правоохоронці виявили не враховане паливо загальним обсягом близько 1,1 млн літрів, яке зберігалося з метою подальшої реалізації, без наявності відповідного дозволу – ліцензії», – йдеться в повідомленні.

Орієнтовна вартість виявлених підакцизних товарів становить понад 25 млн грн.

Крім того, до проведення обшуку було залучено працівників управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС в Київській області, які склали акт фактичної перевірки відносно посадових осіб вищезгаданого СГД, який є власником зазначеного палива, і який, за відсутності дозвільних документів, здійснював його незаконне зберігання і можливу реалізацію. За дане порушення до посадових осіб підприємства будуть застосовані штрафні фінансові санкції на суму 1,5 млн грн.

На даному етапі тривають слідчі дії.

«Системна боротьба з тіньовим ринком палива залишається одним із пріоритетів ДФС. Співробітники служби продемонстрували черговий результат з протидії тіньовому ринку підакцизних товарів. Для мене важливо наповнення бюджету країни і нульова терпимість до існування тіньового сектора економіки», – цитує прес-служба главу ДФС Вадима Мельника.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"