+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту виростуть до $ 80 / барр. всупереч постачанню з Ірану – Goldman Sachs.

Ціни на нафту виростуть до $ 80 / барр. всупереч постачанню з Ірану – Goldman Sachs.

Goldman Sachs очікує зростання цін на сиру нафту до $ 80 / барр. в IV кварталі цього року. У банку вважають, що ринок недооцінив відновлення попиту на паливо і сировину навіть при можливому відновленні постачань з Ірану, передає Reuters.

«Аргументи на користь подальшого зростання цін на нафту залишаються незмінними, враховуючи значне збільшення попиту на вакцини в умовах нееластичного пропозиції», – йдеться в повідомленні банку, датованому 23 травня.

У ньому говориться, що навіть на тлі «агресивного припущення» про відновлення іранського експорту в липні, до IV кварталу цього року ціни на Brent все одно досягнуть позначки в $ 80 / бар..

Нафтові ф’ючерси впали минулого тижня після того, як президент Ірану Хасан Рухані заявив, що Сполучені Штати готові скасувати санкції щодо нафтового, банківського і судноплавного секторів Тегерана. Проте 24 травня виникла потенційна заминка в відновлення ядерної угоди 2015 року зі Ісламською республікою, яка могла б збільшити поставки іранської нафти на світові ринки. Непрямі переговори між Вашингтоном і Тегераном повинні поновитися на цьому тижні.

Відновлення попиту на розвинених ринках компенсує недавній удар по споживанню, викликаний коронавірусом, і, ймовірно, більш повільне відновлення в Південній Азії і Латинській Америці, відзначили в Goldman Sachs. До кінця поточного року світовий попит на чорне золото може збільшитися на 4,6 млн бар. / добу. При цьому велика частина зростання, ймовірно, прийде на наступні три місяці.

Банк також очікує, що Організація країн-виробників нафти (ОПЕК) і її союзники, в тому числі Росія, група, відома як ОПЕК +, компенсують будь-яке нарощування нафтовидобутку в Ірані, зупинивши на два місяці збільшення свого виробництва в другій половині 2021 року. Це допоможе компенсувати вплив на фізичний ринок поставок іранської нафти з плавучих сховищ.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"