+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Держспоживслужба закрила станцію Motto в Києві.

Держспоживслужба закрила станцію Motto в Києві.

19 травня, Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів призупинила діяльність АЗС Motto на вулиці Глибочицькій у Києві через низку порушень, повідомляє громадська організація «Стоп корупції».

Зокрема, одним з порушень, за даними громадських активістів, було те, що паливороздавальні колонки на АЗС працювали з порушенням метрологічних вимог.

«У журналі також є позначка про те, що на АЗС проводили перевірку в цьому році, а на пломбах – 2016 рік. В результаті робота АЗС була зупинена до моменту повірки засобів вимірювальної техніки, тобто лічильників. Їх повірять працівники метрологічної організації. А також було винесено припис про призупинення роботи всіх 16 пістолетів до усунення порушення», – зазначив правозахисник Роман Литвин.

Як повідомлялось, раніше правоохоронні та контролюючі органи встановили факти реалізації фальсифікованого палива на станціях Motto в Сумах і в Чернігові.

Нагадаємо, одним з джерел поставок нафтопродуктів для мережі Motto є міні-НПЗ в Мерефі (Харківська область), відомий використанням у виробництві палив безакцизних компонентів на основі МТБЕ і метанолу (код 3814009090), які ввозяться в країну під виглядом розчинників. Так, в січні-квітні 2021 року харківська компанія «Пром Хім» імпортувала 9,1 тис. тон, частина з яких була відправлена ​​в Мерефу.

У 2020 році Національна поліція вже викривала Мotto в продажу фальсифікату з міні-НПЗ в Мерефі. Тоді мова йшла про продаж некондиційного продукту в Києві.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"