+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

На Банковій знову пообіцяли операторам ринку пального боротися з нелегалами.

На Банковій знову пообіцяли операторам ринку пального боротися з нелегалами.

Президент і Кабмін готові розглянути пропозиції представників ринку нафтопродуктів з метою боротьби з нелегальними продавцями, через які державний бюджет недоотримує до 20 млрд гривень.

Про це пише прес-служба Офісу президента за результатами зустрічі заступника голови ОП Юлії Свириденко з представниками основних операторів ринку нафтопродуктів України.

«В ході розмови в Офісі президента учасники зустрічі відзначили, що зростання цін на заправках обумовлене як подорожчанням сировини на світових ринках, так і нелегальним ринком нафтопродуктів усередині країни, а також системним ухиленням від сплати податків нафтопереробниками», – йдеться в повідомленні.

За словами представників ринку, це призводить до того, що компанії, що працюють на ринку прозоро, програють конкуренцію за споживача менш доброчесним постачальникам палива. Оператори відзначили, що підтримують встановлення чесних і прозорих умов для роботи бізнесу.

Свириденко зазначила, що пріоритетом влади найближчим часом буде робота для боротьби з нелегальним ринком нафтопродуктів. За її словами, влада готова розглянути пропозиції щодо кроків, які необхідно зробити, щоб позбавити Україну від нелегальних продавців нафтопродуктів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"