+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Менеджмент додає присадку: в ОП прокоментували ситуацію з брендовим паливом.

Заступник керівника Офісу президента Юлія Свириденко вважає введення державного регулювання на ринку палива вимушеним для нецивілізованого ринку заходом. Про це вона заявила в коментарі «Укрінформу».

«Зняття з продажу брендового пального – чергова демонстрація монопольної змови. Жодна з мереж не завозить спеціально окремо пальне для його використання в якості брендового. Про це свідчать дані щодо імпорту нафтопродуктів. Пальне стає брендовим, коли прямо на нафтобазі менеджмент мережі АЗС додає в паливо спеціальну присадку, ціна якої майже не впливає на ціну брендового пального. Однак додаткова ціна, яку платять покупці, – майже 50 дол. на тонні», – сказала Свириденко.

За її словами, і базове паливо, і присадки є в достатній кількості, тому підстав для обмеження його продажу в Україні немає.

«Єдина мета – тиск на уряд», – стверджує заступник керівника ОП.

Раніше директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн висловив сумніви щодо законності реалізації брендового палива на АЗС за цінами, що перевищують передбачені урядовою постановою про держрегулювання.

За його словами, в постанові Кабміну в переліку регульованих марок палива однозначно сказано, що під регулювання підпадає весь автомобільний бензин і дизпаливо без вказівки марок.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"