+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Податковий комітет поставив главі ДФС «незадовільно» з боротьби з тіньовим ринком палива.

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики визнав незадовільними результати роботи фіскальної і податкової служб в боротьбі з нелегальним ринком палива. Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні комітету, передає enkorr.

За пропозицією заступника голови податкового комітету Андрія Холодова окремим пунктом рішення незадовільною було визнано роботу в цьому напрямі глави ДФС Вадима Мельника.

«Визнати незадовільною роботу голови ДФС у частині показників роботи ДФС і за неналежними відповідями на запит народних депутатів», – сказано в рішенні.

Холодов пояснив, що неодноразово звертався до глави фіскальної служби з проханням надати підтвердження результатам у боротьбі з нелегальним обігом пального, які публікує ГФС і сам Вадим Мельник у себе на сторінці в Facebook, але відповідей не отримав.

«На запит мені Мельник надіслав із десяток посилань на різні нормативні акти і за звичкою сказав, що інформація конфіденційна. Іншими словами, відмовив мені в наданні інформації та ще натякнув, що ми, депутати, втручаємося в роботу правоохоронних органів», – розповів він.

Глава податкового комітету Данило Гетманцев зазначив, що рішення буде спрямовано в органи виконавчої влади.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"