+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає всупереч кібератаці на трубопровід в США.

Нафта дешевшає всупереч кібератаці на трубопровід в США.

Нафта дешевшає всупереч кібератаці на найбільший в Сполучених Штатах продуктопровід Colonial Pipeline. Крім того, єменські повстанці-хусит в черговий раз обстріляли з допомогою ударних дронів об’єкти на території Саудівської Аравії.

Вартість бареля липневої нафти Brent 11 травня на 9:20 становила $ 67,80 (-0,76%). Барель червневої нафти WTI торгувався по $ 64,44 (-0,74%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 68,32 і $ 64,92 відповідно.

Зниження цін відбувається всупереч атаці хакерів на найбільший продуктопровід в США Colonial, в результаті якої головна галузева транспортна магістраль країни фактично була зупинена. Це призвело до того, що звичайний неетилований бензин подорожчав в Сполучених Штатах до $ 2,967 за галон, до самого високого рівня з листопада 2014 р..

Сьогодні Colonial заявила, що очікує «істотного» відновлення працездатності продуктопроводу до кінця цього тижня. Тим не менш, деякі водії на Східному узбережжі США в якості запобіжного заходу заправляли повні баки, оскільки попит на паливо зростає перед сезоном літніх канікул і оскільки все більше людей отримують вакцини від COVID-19.

Мережа трубопроводів Colonial перекачує більше 2,5 млн бар. бензину, дизпалива і реактивного палива з узбережжя Мексиканської затоки в густонаселені південно-східні і північно-східні штати. Це становить майже половину поставок палива на Східне узбережжя США.

ФБР звинуватило в спробі цифрового вимагання групу хакерів, яка називає себе DarkSide. Зупинка Colonial Pipeline загрожує надзвичайними збоями. Великі західні інформагенції пов’язують це угруповання з Росією. Представники DarkSide підкреслюють свою аполітичність і заявляють, що головною метою кібератаки на Colonial Pipeline є отримання грошової винагороди, а не хаос в системі забезпечення пальним в США.

За даними зарубіжних ЗМІ, в ході кібератаки на найбільший продуктопровід США хакери викрали близько 100 гігабайт інформації і зашифрували файли, що знаходилися на сервері транспортної компанії. За їх розшифровку DarkSide зажадав викуп. Деталі не повідомляються.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"