+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

СБУ викрила нелегальний НПЗ, який щодня виготовляв десятки тонн дизпалива.

СБУ заблокувала в Дніпропетровській масштабну схему по промисловому виробництву і збуту контрафактного палива. За оперативною інформацією, щодня ділки виробляли оптові партії дизпалива сумнівної якості на мільйони гривень.

Для виробництва контрафакту троє організаторів схеми облаштували нелегальний нафтопереробний завод. Готову продукцію ділки збували через логістичні центри, які перебували на територіях Дніпропетровської та Полтавської областей. Також для реалізації фальсифікованого дизпалива учасники схеми використовували афілійовані АЗС, які працювали без відповідних дозвільних документів і ліцензій.

В рамках кримінального провадження за ст. 227 (умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Заходи по викриттю операції проводилися Управлінням СБ України в Дніпропетровській області з координації Головного управління контр розвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"