+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта рухається до чергового тижневого зростання.

Нафта рухається до чергового тижневого зростання.

Сира нафта тримає курс на друге тижневе зростання поспіль. Інвестори зробили ставку на збільшення попиту на енергоносії на тлі більш широкого зростання цін на сировинні товари. При цьому надійні торгові дані з Китаю підкреслюють відновлення світової економіки.

Вартість бареля липневої нафти Brent 7 травня на 9:20 становила $ 68,52 (+ 0,63%). Барель червневої нафти WTI торгувався по $ 65,12 (+ 0,63%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 68,09 і $ 64,71 відповідно.

Нафта зросла в цьому році, оскільки інвестори націлені на активи, які стануть в нагоді після відновлення світової економіки. Цей приріст був підтриманий скороченням поставок з боку групи ОПЕК + і рекордної фінансовою підтримкою з боку Федеральної резервної системи.

Світовий еталон Brent на минулому тижні був близький до подолання позначки в $ 70 / барр., досягнувши самого високого добового рівня з середини березня. Він також рухається до послідовного тижневого зростання.

Інвестори також відстежують зусилля Вашингтона і Тегерана щодо відновлення всеосяжної ядерної угоди від 2015 року, в результаті якої можуть бути скасовані санкції США щодо експорту іранської сирої нафти. Це призведе до збільшення світових поставок. Дипломати мають намір вступити в четвертий раунд непрямих переговорів у Відні 7 травня. Офіційний представник США заявив, що обидві сторони можуть відновити дію угоди вже в цьому місяці, якщо Тегеран доведе готовність приборкати свою атомну програму.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"