+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Які відомі АЗС в Україні використовують заборонені домішки.

Які відомі АЗС в Україні використовують заборонені домішки.

У кожного водія є заправка, якій він довіряє. Буває, що в голові не може бути і думки, що відомі АЗС можуть лити паливо, яке максимально шкодити автомобілю. Журналісти викрили мережу заправок БРСМ у використанні небезпечних хімічних речовин.

Журналісти програми “Наші гроші” знайшли міні-нафтопереробний завод в місті Гадяч, Полтавської області. Він виробляє до 90 000 тон бензину на місяць. При цьому завод використовує заборонені хімічні домішки. Журналісти в програмі стверджують, що паливо розливають на АЗС компанії БРСМ.

На таких міні заводах, нафта і конденсат проходять обробку, потім додають моно-метил-анілін. І все. Коли на нормальних нафтопереробних заводах процес значно складніший. У такий спосіб вирішили спростити виробництво на міні-нафтопереробних заводах, паливо з яких потрапляє на відому заправку БРСМ.

За словами директора з комерційних питань “Укргазвидобування” Сергія Федоренка, добавка невеликої кількості моно-метил-анілін дозволяє підвищити октанове число палива 92 (марка А-92) до 95 (А-95). Ця “присадка” заборонена в Україні.

Також, як розповів член правління Української енергетичної асоціації Максим Малашкін, такі маленькі заводи можуть робити паливо тільки стандарту Євро-2, Євро-3. Це якість була ще 10-20 років тому.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"