+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Герман Галущенко назвав тіньовий ринок палива головною проблемою галузі.

Кандидат на посаду міністра енергетики Герман Галущенко виділив тіньовий ринок палива серед головних проблем галузі. Про це він заявив з трибуни парламенту під час розгляду його кандидатури депутатами перед голосуванням, передає enkorr.

«Тіньовий ринок ПММ є однією з головних проблем нафтогазового ринку», – заявив він.

Відзначимо, Комітет Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП прийняв рішення підтримати призначення віце-президента НАЕК «Енергоатом» Галущенка міністром енергетики.

Нагадаємо, Юрія Вітренка, який перебував на посаді в.о. міністра енергетики України, 28 квітня було призначено урядом головою правління НАК «Нафтогаз України» замість Андрія Коболєва.

Раніше повідомлялося, що в Україні спостерігається стрімке розширення тіньового ринку нафтопродуктів, що проявляється як у зростаючих обсягах виробництва на міні-НПЗ, так і в поновленні діяльності нелегальних заправних станцій.

Консалтингова група «А-95» прогнозує, що через нелегальне виробництво нафтопродуктів на міні-НПЗ і нафтобазах, а також через порушення касової дисципліни на АЗС державний бюджет України в 2021 році недоотримає понад 22 млрд грн акцизу і ПДВ, або на 21% більше, ніж у 2020 р..

Згідно з дослідженням «А-95», найбільша частка несплачених податків припадає на оптимізацію ПДВ і податку на прибуток – понад 15 млрд грн. Іншим потужним джерелом втрат є нелегальне виробництво нафтопродуктів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"