+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У Раді заслухають силовиків щодо питання тіньового ринку пального.

У Раді заслухають силовиків щодо питання тіньового ринку пального.

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики на своєму засіданні заслухає правоохоронні й контролюючі органи з питання тіньового ринку пального, повідомляється на сайті комітету.

«Заслухати відповідальних осіб МФУ, ДПСУ, ДФСУ, ДБР, ГПУ, СБУ, МВС та Національної поліції щодо критичної ситуації на нафтогазовому ринку, пов’язаної з великим обсягом тіньового виробництва і торгівлі пальним із грубим порушенням законодавства», – йдеться в порядку денному засідання податкового комітету.

Засідання призначено на 28 квітня.

Глава Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев неодноразово висловлювався на підтримку боротьби з тіньовим обігом палива в Україні. Нелегальна торгівля нафтопродуктами в Україні, за його словами, набула критичних масштабів.

Гетманцев також відзначав, що однією з основних проблем паливного ринку є махінації з готівкою на АЗС, продемонструвавши функціонування цієї схеми на прикладі чека з АЗС «БРСМ».

Консалтингова група «А-95» прогнозує, що через нелегальне виробництво нафтопродуктів на міні-НПЗ і нафтобазах, а також через порушення касової дисципліни на АЗС державний бюджет України в 2021 році недоотримає понад 22 млрд грн акцизу і ПДВ, або на 21% більше, ніж у 2020 р..

Згідно з дослідженням «А-95», найбільша частка несплачених податків припадає на оптимізацію ПДВ і податку на прибуток – понад 15 млрд грн. Іншим потужним джерелом втрат є нелегальне виробництво нафтопродуктів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"