+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

РФ готується до заборони експорту бензину.

РФ готується до заборони експорту бензину.

Уряд РФ почав підготовку до введення обмежень на експорт бензину. Це дасть російській владі можливість оперативно ввести заборону, пише Коммерсантъ.

За даними видання, уряд РФ готується внести бензин до переліку товарів, експорт яких може бути тимчасово обмежений за межі Євразійського економічного союзу. Про це свідчить протокол наради у віце-прем’єра РФ Олександра Новака від 21 квітня.

Такий перелік встановлюється постановою уряду РФ від 15 грудня 2007 року. Він виник, оскільки в 2007 році у РФ спостерігалося значне зростання цін на продовольчі товари (зерно, молочну продукцію, рослинні масла). Само по собі включення бензину до переліку не тягне за собою наслідків, але дозволяє швидко ввести обмежувальні заходи у майбутньому.

Якщо будуть введені обмеження на експорт автобензину в усіх напрямках, крім країн ЄАЕС, то під заборону потрапить від 200 до 400 тис. т продукту на місяць.

Від обмеження експорту постраждають НПЗ, які регулярно відвантажують істотні обсяги автобензину до Європи.

Нагадаємо, що Україні загрожує дефіцит дизпалива до 270 тис. т через відсутність поставок з боку Роснєфті і запланованого ремонту на Мозирському НПЗ в Білорусі.

Україна споживає понад 7 млн т дизелива на рік, при цьому дві третини імпорту йде з РФ і Білорусі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"