+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає: інвестори переключилися з енергоносіїв на зерно.

Нафта дешевшає: інвестори переключилися з енергоносіїв на зерно.

Ціни на нафту почали новий тиждень зниженням. Воно обумовлено побоюваннями, що зростання числа випадків COVID-19 в Індії призведе до зниження попиту на паливо в третьому за величиною імпортері нафти в світі. Крім того, інвестори змінили свої позиції напередодні запланованого з травня збільшення видобутку нафти ОПЕК.

Вартість бареля липневої нафти Brent 26 квітня на 9:25 за Києвом склала $ 64,87 (-0,86%). Барель червневої нафти WTI торгувався по $ 61,66 (-0,77%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 65,42 і $ 62,14 відповідно. Минулого тижня вартість світових еталонів впала приблизно на 1%.

Прем’єр-міністр індійського уряду Нарендра Моді закликав всіх громадян пройти вакцинацію і проявляти обережність. Він додав, що в неділю Індію потряс «шторм» інфекцій і країна встановила новий світовий рекорд з найбільшої добового кількості заражень COVID-19.

Чиказькі кукурудза, пшениця і соя досягли минулого тижня багаторічних максимумів, оскільки побоювання з приводу збитків, завданих холодною погодою посівам в зерновому поясі США, підтримали ціни. Додаткову підтримку цінам надали очікування більш широкого використання сільськогосподарської продукції при виробництві біопалива.

На цьому тижні група виробників проведе в основному технічну нараду. Раніше російський віце-прем’єр Олександр Новак і джерела в ОПЕК + заявили, що серйозні зміни в політиці групи малоймовірні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"