+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

В Раді створено робочу групу з боротьби з нелегальним ринком.

На базі Комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП, який очолює Андрій Герус, створено робочу групу з розвитку прозорого та конкурентного ринку нафтопродуктів, повідомляється на сайті парламенту.

Метою робочої групи є:

  • розвиток і моніторинг чесної конкуренції на ринку світлих нафтопродуктів;
  • виявлення фактів неякісних нафтопродуктів, зокрема з вмістом заборонених речовин, а також розроблення комплексу заходів для їх припинення;
  • виявлення фактів ухилення від сплати податків, які тягнуть за собою нечесну конкуренцію, а також розроблення комплексу заходів для припинення таких явищ;
  • виявлення фактів функціонування незаконних АЗС, а також розроблення комплексу заходів для їх припинення;
  • розроблення механізмів диверсифікації джерел нафтопродуктів і посилення енергетичної безпеки.

Робочу групу очолив голова підкомітету з питань нафтової, нафтотранспортної галузі і нафтопродуктозабезпечення Дмитро Припутень.

За спостереженнями «А-95», з різною інтенсивністю в Україні працює понад 30 об’єктів малої нафтопереробки, що випустили в 2020 р. близько 470 тис. т різноманітної нафтохімічної продукції, яку не обкладають акцизним податком. Насправді це низькоякісні моторні палива стандартів Євро-2 і Євро-3, що йдуть у роздрібну мережу. Сума несплаченого акцизу за 2020 р. оцінюється в 3,8 млрд грн.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"