+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У I кварталі демонтовано понад 150 незаконних АЗС – глава ДФС.

У I кварталі демонтовано понад 150 незаконних АЗС – глава ДФС.

Державна фіскальна служба (ДФС) за підсумками I кварталу 2021 року демонтувала 151 незаконну АЗС, а також вилучила понад 15 тис. тонн контрафактного моторного палива загальною вартістю 516 млн грн. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив глава ДФС Вадим Мельник.

За його словами, цього вдалося досягти завдяки аналітичним напрацюванням ДФС і взаємодії з легальним бізнесом. При цьому він підкреслив, що державі необхідно вдосконалити облік палива на всіх стадіях – імпорту, виробництва, реалізації – для викорінення тіньового ринку паливно-мастильних матеріалів.

«Сьогодні наша увага сфокусована на ринку паливно-мастильних матеріалів. «Тіньовики» виявляють неймовірну винахідливість, розробляючи схеми обкрадання держави, а отже – і кожного з нас», – каже голова ДФС.

«Представники легального бізнесу під час нашого спілкування неодноразово заявляли про свою готовність знизити ціни на паливо. Але за умови, що з ринку зникнуть недобросовісні компанії. Тому спільні зусилля ДФС і бізнесу спрямовані на побудову економіки, при якій бізнес заробляє, платить зарплати і збагачує країну. На відміну від «тіньовиків», схема нашої роботи проста: гроші повинні повернутися в бюджет, зловмисники – піти на лаву підсудних», – підкреслив Мельник.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"