+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ДФС завітала до «БРСМ».

ДФС завітала до «БРСМ».

У рамках кримінального провадження за фактами несплати податків і незаконного виготовлення підакцизних товарів, порушеного в лютому 2021 р. проти постачальника пального для мережі «БРСМ-Нафта» – компанії «Катма Груп», співробітниками ДФС було проведено обшуки й вилучене пальне на одній з нафтобаз компанії.

Про це свідчить постанова Святошинського районного суду Києва, якою він не задовольнив скаргу «Катма Груп» про повернення заарештованих нафтопродуктів.

Адреса, за якою розташована нафтобаза, і кількість вилученого на ній пального в постанові не вказуються. Однак, як пише enkorr, ссилаючись на свої джерела, йдеться про нафтобазу в селі Переяславському (Київська обл.) – найбільший пункт змішання бензину А-95 з метою подальшої реалізації в мережі «БРСМ».

Згідно зі спостереженнями enkorr, нафтобаза в Переяславському не функціонує протягом останнього місяця. Це побічно підтверджує скорочення постачань нафтопродуктів на цей об’єкт. За даними Консалтингової групи «А-95», постачання на нафтобазу бензину А-92, ДП і розчинників у березні скоротилися на 34%, до 14,4 тис. т, порівняно з лютим-2021.

Також на проблеми в Переяславському вказують випадки перебоїв з бензином А-95, які стали частішими, на станціях «БРСМ» у Київській області, про що свідчать особисті спостереження журналістів enkorr і дзвінки читачів. У зв’язку з цим, за наявними даними, група «БРСМ» була змушена змінити систему логістики, зробивши наголос на термінали в Гадячі (Полтавська обл.), Шепетівці (Хмельницька обл.) й Голованівському районі (Кіровоградська обл).

Згідно з матеріалами досудового розслідування, експертиза НДІСЕ встановила, що деякі відібрані зразки нафтопродуктів не відповідають вимогам ДСТУ 7688: 2015, але можуть використовуватися як автомобільне пальне й компоненти до нього.

Крім того, на нафтобазі було вилучено неденатуровану рідину з концентрацією спирту не менше 80% об’ємних одиниць, спирт етиловий, спиртові дистиляти й спиртові суміші, отримані шляхом перегонки, денатуровані й будь-якої концентрації.

У своєму клопотанні «Катма Груп» закликала суд не брати до уваги результати цієї експертизи з посиланням на те, що зразки для проведення експертного дослідження було відібрано неправомірно.

У компанії також вважають, що арешт майна повинно бути скасовано, оскільки його було накладено безпідставно і необґрунтовано, зазначивши при цьому, що нині нікому з посадових осіб «Катма Груп» не пред’явлено підозру в цьому кримінальному провадженні й не надано доказів того, що вони дійсно до нього причетні.

Утім, на думку суду, вилучене пальне є одним із основних речових доказів у цій справі, тому суд відмовив у задоволенні скарги представників «Катма Груп».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"