+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

АМКУ застеріг учасників ринку нафтопродуктів від створення штучного дефіциту палива.

Глава Антимонопольного комітету України (АМКУ) Ольга Піщанська застерегла учасників ринку нафтопродуктів від створення штучного дефіциту палива, зокрема шляхом встановлення бар’єрів доступу до портової інфраструктури.

«Спроби створити штучний дефіцит, необгрунтовано підвищити вартість, встановити бар’єри в доступі до альтернативної інфраструктури, зокрема до портів, є неприпустимими. Це червоні лінії національного значення. Вихід за них – неприпустимий», – написала вона у своїй колонці видання «Економічна правда».

Глава АМКУ зазначила, що у зв’язку з нестабільністю ситуації імпорту нафтопродуктів з Білорусі та РФ комітет акцентуватиме особливу увагу на відстеженні потенційних антиконкурентних дій, які можуть негативно вплинути на ціни і наповнення ринку.

Як повідомлялося, швейцарська торговельна компанія Proton Energy Group заявила про припинення поставок нафтопродуктів в Україну з 1 квітня після проведення масових обшуків і заборони реалізації бензину і ДП в її мережі АЗС Glusco, а також про арешт ДП, що належить їй в українській ділянці нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"