+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Росія може ввести тимчасову заборону на експорт палива.

Міністерство енергетики Росії готове підтримати введення тимчасової заборони на експорт ряду нафтопродуктів для стабілізації ситуації на внутрішньому паливному ринку, заявив віце-прем’єр РФ Олександр Новак. Про це передає ngv.

«Зараз це обговорюється в уряді. Міністерство енергетики в принципі готове підтримати таку пропозицію на обмежений період. Тому найближчим часом, я думаю, ми визначимося з цього питання. В принципі, щоб стабілізувати ринок, це можна було б зробити, але остаточне рішення буде за урядом», – сказав він журналістам.

Раніше в п’ятницю заступник голови Федеральної антимонопольної служби РФ (ФАС) Віталій Корольов заявив про те, що введення обмежень на поставки нафтопродуктів за кордон – це крайній захід. На його думку, для стабілізації ситуації на російському паливному ринку потрібно спочатку застосовувати інші заходи, такі як введення сезонних коефіцієнтів до обсягів біржових торгів паливом.

Як правило, нестабільність пов’язана з ростом експортної альтернативи, коли ціни на нафтопродукти за кордоном вище, ніж на внутрішньому ринку. Ціни на бензин в Росії ростуть з кінця минулого року, проте в березні уряд країни зробив ряд кроків, в результаті яких запаси палива вдалося наростити до потрібного обсягу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"