+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ІСЕ зупиняє проекти моніторингу якості з «БРСМ», Мotto і SunOil.

ІСЕ зупиняє проекти моніторингу якості з «БРСМ», Мotto і SunOil.

Всеукраїнська громадська організація «Інститут споживчих експертиз», що спеціалізується на контролі якості товарів широкого споживання, прийняла рішення зупинити програми моніторингу контролю якості нафтопродуктів з мережами автозаправних станцій «БРСМ-Нафта», Мotto і SunOil. Про це інститут повідомив на своєму сайті.

«Обов’язковою умовою нашої роботи з автозаправними мережами є їх прагнення до поліпшення якості палива, ми ж лише допомагаємо їм в цьому. Я попереджав наших клієнтів, звертав їх увагу на результати наших досліджень, на публікації в ЗМІ, в соцмережах. На жаль, вони поставилися до цього формально, це їх вибір», – заявив директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець.

Квітневе дослідження інституту, в об’єктиві якого виявився бензин А-92, показало перевищення норм вмісту сірки і бензолу в зразках SunOil і Мotto, а в паливі, закупленому на станції «БРСМ» і SunOil, були виявлені сліди амінів – токсичної речовини, забороненого до використання в паливі не тільки в Україні, але і в Європі і США.

Мережам «БРСМ-Нафта», Мotto і SunOil вже направлені повідомлення з вимогою зняти маркування ІСЕ на їх заправних станціях, публікації на корпоративних сайтах і будь-які повідомлення про участь цих заправних станцій в програмі контролю якості інституту.

Чорнобривець також повідомив про посилення умов участі інституту в програмах підтримки клієнтів. У разі зацікавленості у співпраці на трьох станціях претендента буде проведена рандомна перевірка якості трьох зразків палива. Інститут зможе рекомендувати споживачам ту чи іншу мережу, якщо дослідження покажуть відповідність нормативам. Надалі за виявленням одного відхилення за якістю в місяць буде слідувати попередження, а при рецидивах – автоматичний розрив контракту з повідомленням через ЗМІ.

«Нинішню сумну ситуацію з якістю палива я можу порівняти хіба що з початком 2000-х. Наш інститут хоче зробити свій внесок у захист споживачів, конкурентного ринку і економіки України, тому на найближчі місяці ми маємо чіткий план перевірок АЗС по всій країні, розглядаємо нові формати досліджень і донесення результатів нашої роботи до широкої громадськості і державних органів», – заявив Юрій Чорнобривець.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"