+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Саудівська Аравія захотіла знизити свою залежність від нафти.

Саудівська Аравія захотіла знизити свою залежність від нафти.

Саудівська нафтова держкомпанія Saudi Aramco почала переговори про продаж до 49 відсотків свого нафтопровідного бізнесу американським, китайським і місцевим інвесторам. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Вартість операції оцінюється від 10 до 15 мільярдів доларів. За інформацією видання, Saudi Aramco належить більше 90 відсотків всіх саудівських нафтопроводів. Залишивши собі мажоритарну частку, Aramco збереже контроль над активами. Покупці організують підприємство, яке буде отримувати гроші від компанії за транспортування саудівської нафти.

Таким чином країна хоче знизити свою залежність від нафти. Виручені кошти від продажу повинні піти на розвиток технологій, туризму та інших галузей. Крім того, такий крок може підвищити привабливість королівства в очах іноземних інвесторів.

Раніше Saudi Aramco викрили у брехні. Компанія не розкриває інвесторам повну інформацію про викиди в атмосферу своїх нафтопереробних і хімічних виробництв. До виходу на IPO в 2019 році Saudi Aramco обіцяла потенційним інвесторам, що вони набувають частку в компанії, яка виробляє менше викидів вуглекислого газу в атмосферу, ніж інші виробники.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"