+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає на тлі перспективи збільшення поставок.

Нафта дешевшає на тлі перспективи збільшення поставок.

Ціни на нафту знизилися в ході ранкових торгів в Азії. Ринок побоюється збільшення поставок чорного золота в зв’язку з рішенням групи ОПЕК + збільшити видобуток і позитивними сигналами з Відня про прогрес в непрямих переговорах між Іраном і США.

Вартість бареля червневої нафти Brent 9 квітня на 9:20 за Києвом склала $ 62,99 (-0,33%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 59,46 (-0,23%).

Інвестори як і раніше побоюються зростання поставок сирої нафти на надлишковий ринок. Це пов’язано з рішенням групи ОПЕК + збільшити нафтовидобуток в травні-липні сумарно на 1 млн б / д. Крім того, Саудівська Аравія відмовляється від добровільного обмеження виробництва на 1 млн б / д. Таким чином, загальне зростання поставок сировини може скласти близько 2 млн б / д.

Крім того, з Відня надходять сигнали про прогрес в ході непрямих переговорів між США і Іраном про реанімацію всеосяжної ядерної угоди 2015 р. У разі успіху і зняття американських санкцій з іранської нафтової галузі глобальні поставки чорного золота можуть вирости ще на 2 млн б / д.

На тижні, що минає обидва еталонних сорти подешевшали на 2-3%.

Падіння цін стримується ослабленням долара США. Це робить покупку сирої нафти більш вигідною для власників інших валют, оскільки сировинні товари, як правило, номіновані в доларах.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"