+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Комітет Ради підтримав законопроект про боротьбу з нелегальним продажем пального.

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді ухвалити у другому читанні законопроект №2515 про введення в Кодекс адміністративних правопорушень нового проступку – порушення порядку торгівлі паливом, йдеться в повідомленні інформаційного управління апарату ВР.

Відзначається, що при підготовці до другого читання до проекту закону надійшло 33 пропозиції, 10 з яких пропонується врахувати, а 23 – відхилити.

У комітеті також підготували три пропозиції до проекту, які пропонується врахувати.

«За результатами голосування комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді ухвалити законопроект у другому читанні з урахуванням пропозицій комітету», – йдеться в повідомленні.

На думку розробників документа, зміни дають змогу правоохоронним органам притягати до відповідальності фізичних осіб, які займаються торгівлею пальним і свідомо не реєструються як суб’єкт підприємницької діяльності.

Таким чином вони уникають штрафів 250 тис. грн, передбачених Податковим кодексом за торгівлю паливом без ліцензії, які можуть застосовуватися тільки до юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"